Laden Evenementen

Prepareren en restaureren

Prepareren en Restaureren van het melkgebit.

Het prepareren en restaureren van melkelementen vraagt om bijzondere aandacht en vaardigheid. Melkelementen hebben een andere anatomische structuur dan blijvende elementen. In deze cursus wordt ingegaan op preparatietechnieken en de keuze uit beschikbare restauratiematerialen.

Daarnaast krijgt de preparatie van de klasse II extra aandacht: een preparatie maken zonder het buurelement te beschadigen, een restauratie met een mooi contact en herstel van functie.

Leerdoelen:

–                     weten wat mag onder welk voorwaarden (voorbehouden handelingen)

–                     het indicatiegebied van klasse II composietrestauraties (primaire cariës) kennen.

–                     De theorie van het prepareren van klasse II caviteiten in het approximale gebied van melkmolaren, met voldoende praktijkvoorbeelden.

–                     vorm en functie herstellen met behoud van een adequaat contactpunt.

–                     het voorkomen van post-operatieve pijnklachten

Na deze cursus kunt u:

– met een voldoende theoretische basis in de praktijk ervaring gaan opdoen met het vervaardigen klasse I en II preparaties en restauraties in melkmolaren

–  een keuze maken uit de beschikbare restauratiematerialen

Kosten: € 355,00 inclusief studiematerialen

Doelgroep: tandartsen en mondhygienisten

Aantal deelnemers: 20

KRT/KRM: In aanvraag

Docenten: Els Hembrecht

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar
6 jun 2019
15:00 - 21:00
Baan van Fectio 1
Bunnik, 3981 HZ Nederland

€355,00

No data was found